Beauty Secrets Studija

Piedāvājam plaša spektra SPA procedūras, kas palīdzēs Jums aizmirst par problēmām, noņems stresu un nodrošinās prāta un ķermeņa harmoniju. Beauty Secret ir skaistuma un veselības pasaule, kur Jūs gribēsiet atgriezties vēl un vēl. Mēs piedāvājam ne tikai daudzveidīgas veselības uzlabošanas un figūras korekcijas procedūras, bet arī tieši Jums izstrādātas īpašas relaksācijas programmas.

Mūsu pakalpojumi

800

SPA PROGRAMMAS

SPA programmas ļaus Jums uz vairākām stundām aizmirst par ikdienas problēmām. Jūs gūsiet patiesu svētlaimes sajūtu. Apburoši eļļu, zāļu un augļu aromāti, maigi pieskārieni, pieklusināta mūzika ļaus Jums pilnībā aizmirsties. Šī burvīgā rituāla laikā Jūs izbaudīsiet katru mirkli.

112

KOSMETOLOĢIJA

Individuāli piemeklēta sejas kopšana palīdzēs efektīvi atrisināt dažādas ādas problēmas, sākot ar priekšlaicīgu novecošanos, negatīvo ārējas vides ietekmi, tāpat arī pietūkumu un pigmentāciju.

451

VAKSĀCIJA

GLUDA ĀDA IR KATRAS MŪSDIENĪGAS SIEVIETES SAPNIS!
Nevēlams apmatojums sievietēm vienmēr ir sagādājis ne mazums raižu.
Pēc tam, kad esam nomocījušās ar iekaisušu un sausu ādu un ieaugušiem matiņiem, sievietes sāk meklēt profesionālu risinājumu šai delikātai problēmai.
Mūsu studijā tiek piedāvāti mūsdienīgākie epilācijas veidi:
·epilācija ar vasku;
·epilācija ar cukura pastu;
·lāzerepilācija;
·fotoepilācija.

113

ĶERMEŅA PROCEDŪRAS

Mēs piedāvājam dažāda veida masāžas, kas tiek veiktas ar rokām un aparātiem. Masāža ir lielisks veids kā nostiprināt savu veselību, atbrīvot ķermeni un uzlabot sava ķermeņa kopējo funkcionālo stāvokli.

111

CIEDRU KOKA SAUNA

Ciedru koka sauna ir Jūsu veselības un ilgmūžības avots. Tā ir unikāls sens izgudrojums, kas palīdzēs Jums uzturēt veselību. Nekā līdzīga pasaulē nav. Tā ir panaceja dažādām kaitēm, jaunības avots un laba garastāvokļa atslēga.

114

SPA MANIKĪRS, PEDIKĪRS

Augstvērtīga roku mitrināšana, ādas barošana ar dabīgiem vitamīniem un keramīdiem. SPA manikīra pamatelements ir barojošas roku maskas un masāža līdz elkonim. Aromāti padara šo procedūru īpašu un neatkārtojamu.

700

PĪRSINGS

Pīrsings ir mūsdienīga ķermeņa rota, kas izceļ mūsu individualitāti. Mūsu speciālisti piedāvā ātru, rūpīgu un maksimāli nesāpīgu nabas, deguna, mēles, uzacs un lūpas caurduršanu.

890

IEDEGUMS AR St. TROPEZ

Vasarā mēs gūstam iedegumu no saules, bet ko lai dara tumšajā un drēgnajā laikā? Lielisks veids kā gūt iedegumu ir autoiedegums. Piedāvājam Jums pašiem izvēlēties sev vispiemērotāko variantu.

DĀVANU KARTES

Dāvanas izvēle nereti mums sagādā galvas sāpes un raizes. Piedāvājam iepriecināt jubilāru ar SPA salona dāvanu karti. Mēs vienmēr priecājamies par jauniem klientiem un esam gatavi patīkami pārsteigt mūsu apmeklētājus. Beauty Seacrets Studija dāvās Jums veselību, skaistumu un jaunību!

Vairāk informācijas