NATINUEL mandeļu pilings

50 EUR

Atjauno ādas elastību un mirdzumu. Pilings piemērots problematiskai ādai ar pigmentācijas plankumiem. Procedūra normalizē epidermisa vielmaiņu , noņem kairinājumu un nostiprina ādas aizsargfunkciju , kas veicina pigmentācijas ārstēšanu , hiperpigmentācijas un pinnes , gan pasīvā , gan aktīvā stadijā.

NATINUEL INTERACTIVE PLUS seja, kakls, dekoltē

55 EUR

Foto un hromonovecošanās ārstēšana. Stimulē reģenerāciju,
nostiprina ādas aizsargfunkciju. Palīdz vienlaicīgi atjaunot bioloģisko , enerģētisko , produktīvo un aizsardzību mehānismu darbību , dermis-epidermis līmeņā uz ilgstošo laiku.

NATINUEL HOMEO ROSE jutīgai, iekaisušai ādai ar kuperozi

50 EUR

Procedūra kuperozes , rozaceas un ādas iekaisuma ārstēšanai.
Procedūrā tiek izmantoti Natinuel kosmētiskie līdzekļi , ar novatoriski aktīvām sastāvdaļām un zinātniski pārbaudītām ( piemēram VPG FACTOR S 15 ir ekskluzīvs produkts Natinuel zīmolā ) , kuras palīdz kontrolēt pārmērīgo asinsvadu paplašināšanos , mitrina ādu , likvidē mikroiekaisumu un uzlabo ādas barjeras funkcijas.

NATINUEL FIRMIN LIFT tūlītējs liftings

50 EUR

Izlīdzina grumbas, noņem noguruma pazīmes. Intensīva liftinga procedūra ar grumbu aizpildīšanas efektu , sniegs tūlītēju ilgstošo liftinga efektu , nostiprinās saistaudus , aizpildīs un izlīdzinās grumbas , āda kļūs gluda un elastīga.

NATINUEL sejas tīrīšana ar AHA skābēm

55 EUR

Sejas ādas pilings ar glikolskābi. Procedūrai piemīt lielisks mitrinošs, pulējošs, attīrošs un mīkstinošs efekts. Procedūra ieteicama cīņai un profilaksei pret novecošanās pazīmēm. Unikāls komplekss no “AHA” (glikolskābe, mandeļu skābe, ābolskābe, pienskābe) – 25-35% un citām aktīvām vielām pastiprina visu komponentu iedarbību un padara “Natinuel” kosmētiku vēl iedarbīgāku.

GIGI BIOPLASMA Skaistuma procedūŗa 60 MIN

60 EUR

Skaistuma procedūŗa . Redzams efekts (ieteicams līgavām, jubilejām, brīvdienām utt.). Visspēcīgākā anti-age procedūra. Bioplasma iedarbojas uz 10 ādas novecošanās faktoriem: grumbiņas, palielinātās poras, ādas nelīdzenumi, nevienmērīgs ādas tonis, pigmentācija, ādas dehidratācija, ādas sausums, hiperēmija, plāna un neelastīga āda, pinnes un komedoni.

GIGI CARBOXY CO2 60 MIN

70 EUR

Pilnvērtīga promedicīniskā metodika, kuras sastāvā esošā ogļskābā gāze uzlabo asinsriti kapilāros un piesātina audus ar skābekli. Šo procedūru iesakām: tauku dziedzeru serēcijas normalizēšanai, kuperozes korekcijai, imūnsistēmas aktivizēšanai (pēc slimošanas vai pārciesta stresa), ādas sagatavošanai pirms injekciju terapijas, hiperpigmentācijas mazināšanai (nevienmērīgā ādas krāsa), ādas atjaunošanai un liftingam.

Sejas, kakla, dekoltē masāža

30 EUR